Hakkımızda
Kurumsal » Hakkımızda

Mehmet Galip Yılmaz 1980 yılında şoför olarak başladığı uluslararası nakliye sektöründeki yolculuğuna, 2006 yılında Mardin Kızıltepe’de Galip Lojistiği kurarak devam etti.

Galip Lojistik, Asya ve Avrupa ülkelerine yaptığı kara nakliyesinde gösterdiği titizlik ve “sıkı takip” politikaları ile müşterilerinin güvenini sağlayarak uluslararası taşımacılık sektöründe yerini almaya başardı. Göstermiş olduğu çalışmalar neticesinde; Galip Lojistik, Galip Trans ve Galip Nakliyat şirketlerini kurarak, Galip Group çatısı altında birleştirmiş ve büyümeye devam etmiştir.

Bugün Galip Lojistik genç filosuyla müşterilerine yurt dışı ithalat, ihracat, yurt içi nakliye ve açık yük nakliye taşımacılığında büyük bir azimle hizmet vermektedir.

Kara taşımacılığının yanı sıra, İstanbul Sancaktepe’de müşterilerinin kullanabileceği 5.000 m2’lik aktarma depolarıyla, serbest depolama hizmeti de vermektedir.

Galip Lojistik, uzman kadrosuyla proaktif çalışma prensibini amaç edinerek, müşterilerine çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır.