İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları » İnsan Kaynakları

Öz güveni yüksek, hayallerinin peşinden giden çalışanların daha mutlu olabileceğini düşünüyoruz. Hedeflerimize ulaşmanın ve hizmet kalitemizin yüksek olması kalifiye ve mutlu çalışanlar ile mümkün olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda da İK politikamızı şekillendiriyoruz. Adil ücret politikamız, İK Eğitim programlarımız ile  kariyer planlama ve mesleki yetkinlik eğitimlerimiz, İK yaklaşımımızın bütününü oluşturuyor.

 

Adil Ücret 

Piyasa koşulları şirket içi dengeler çerçevesinde “Adil Ücret” ilkesiyle, şirket içi değerlendirmelerle, piyasa koşulları ve fiyat politikamıza göre olanaklar sağlıyoruz. Çalışanlarımıza unvanları doğrultusunda da çeşitli olanaklar sunuyoruz.

 İK Eğitim Programlarımız

Çalışanlarımız yetkinlik arttırmak, mesleği ve sektörüyle ilgili gelişmeleri yakından izlemesini sağlamak için kurum içi ve dışından eğitimler veriyor, verdiriyoruz.

 Kariyer

Şirketimizin ihtiyaçlarına ve çalışanlarımızın kariyer planlamalarına esas alan terfi ve yatay ilerleme sistemi kullanıyoruz. Bu doğrultuda çalışanlarımızın ileride üstlenecekleri pozisyonlar için gerekli yetkinlikleri kazanmalarını amaçlıyoruz.